Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Ароматерапія для краси і здоров'я

Мистецтво ароматерапії прийшло до нас ще з давніх часів. Ще наші предки знали, що використання запашних масел дозволяє перемогти різні недуги. Ефірні масла сприятливо впливають на стан людини. Ароматичні олії містять величезну кількість вітамінів, мікроелементів і кислот, які є незамінними для життєдіяльності людини.

 

На сьогоднішній день можна зустріти безліч різних способів поширення аромату ефірних масел. Можна використовувати аромалампи або спеціальні пристрої для інгаляцій. Їх можна застосовувати під час сеансів масажу або розтирань.

 

Головний принцип ароматерапії - схвалення і своєчасна експертиза промислової безпеки газопроводів. Якщо вам приємний аромат масла, то й вплив його на організм буде ефективним. Від безсоння допоможе вам позбавитися суміш ефірних масел лаванди, апельсина і сандалу. За кілька годин до сну візьміть суміші цих ефірних масел і ароматизують приміщення за допомогою аромалампи.

 

Позитивно впливає на сон і прийняття теплої ванни з маслом лаванди або шавлії і ілінг-ілангу. Для того, щоб відчувати бадьорість і позитивну енергію добре користуватися маслом шавлії, бергамоту, неролі. При перевтомі вас врятує суміш масел з лаванди, троянди, неролі, лимона, герані.

 

У лікувальних засобах аромамасла потрібно застосовувати з обережністю, адже деякі з них можуть викликати алергічні реакції організму. Для застосування лікування того чи іншого захворювання краще проконсультуватися з досвідченим фитотерапевтом. Аромамасла зазвичай додають у основне масло, так як концентрація ефірних масел дуже велика. Якщо застосовувати їх правильно і з обережністю, вони нададуть велику користь у лікуванні захворювань органів дихання, головного болю, при різних невралгіях і невритах.

 

Величезне застосування аромамасла отримали в масажі. Тут вони приносять організму максимальний ефект, коли масло наносять масажними рухами на хворий орган або впливають на точку, відповідному органу. Після вагітності жінкам допоможуть позбутися від розтяжок або ще краще запобігти їх масажні рухи з використанням ефірних масел мигдалю, рожевого дерева, ромашки, кипариса, мандарина.

 

А ще з аромамаслами можна створити прекрасний романтичний вечір. Аромалампа з підібраними для розслаблення ефірними маслами зможе занурити вас і вашого партнера в незабутні почуття насолоди. Використовуючи аромасвічки, ви зможете милуватися мерехтінням вогню і запашними ароматами.