Вход на сайт

Альтернативна медицина

«Він якщо є, то його відразу немає». Солодке інтерв'ю з ПВК-бджоляр.

Здогадалися про що мова? Звичайно про мед.

Народні засоби, рецепти та методики лікування застуди у дітей.

Діти - величезна радість і найбільша відповідальність. Різні дитячі хвороби та хвороби давно були предметом пильної уваги народної медицини. Для лікування дітей розроблено велику кількість народних засобів та методик лікування. Але пам'ятайте, що при найменших ознаках серйозного захворювання необхідна консультація в педіатра.

Лікар лікує, Природа виліковує!

Ваш малюк нещодавно хворів і пив антибіотики, а може він регулярно хворіє і п'є їх за призначенням лікаря, можливо ви відвідуєте дитячий садок, ясла, школу, тоді ця стаття для вас. Як мені сказав лікар, коли ми в черговий раз лежали з бронхітом, затяжні кашлі можуть викликати лямблії і глисти, причому лямблій можна точно визначити тільки по крові, а глистів можна і не виявити. Тому навесні і восени треба проводити профілактику лямбліозу і глистів (опісторхозу). Ось які рецепти народної медицини для дітей, дає на цю тему І.А.Васільева в своїй книзі "Сам собі цілитель". Позбутися від лямблій та опісторхів можна за два тижні наступними способами:

Світлотерапія (і лампа Біоптрон) - ділюся мрією

На мій погляд, кожна розсудлива людина мріє про той щасливий день, коли медицина стане безпечною для здоров'я. Ні, я не про те, що лікарі навчаться лікувати - таки я реалістка, а не казкарка, та й лікарі - такі ж люди, а не чарівники, але ... наука ж на місці не стоїть, розвиваються і технології, і методи, і способи лікування. І я вірю (як не смішно це звучить) в науково-технічний прогрес. Особливо, такі думки мене долають, коли хворіють діти ...

Народні способи лікування пітливості долонь

Багато людей часто стикаються з проблемами рясного потовиділення в області долонь. Хтось намагається замаскувати піт з допомогою дезодорантів, а хтось усуває цю проблему раз і назавжди. Ви можете подумати, що народні засоби навряд чи зможуть впоратися з цим, але насправді вони є досить ефективними! Єдине, що може вас зупинити - це алергічна реакція на який-небудь компонент з рецептів. Будьте уважні.