Вход на сайт

Буратіно

Давайте познайомимся - "Буратіно"

Давайте познайомимось!
З Вами на сторінкі всесвітньої паутини - дитячий садочок із казковим іменем "Буратіно"
Наш дошкільний навчальний заклад №2 належить до комунальної власності міста Пологи.
Ми знаходимся у мальовничому містечку з назвою Пологи, що в Запорізькій області - це справжній оазіс радості та казки, який почав функціонувати в 1947 році.

Завідувач ДНЗ Костюк Людмила Миколаївна

Завідувач в дошкільному навчальному закладі дуже кропітка та складна професія. Зважте, від кого наразі залежить грамотна робота КДНЗ? Звісно, в першу чергу, від керівника.

У тому, що завідувач дитсадка повинен бути добрим організатором і керівником, ніхто навіть не сумнівається. Проіесійно керувати – складна справа. Вищим пілотажем в професіоналізмі керівника- зуміти створити грамотний та дружний колектив.

Капітошка

Капітошка - це маленька дощова крапля. Одного разу Капітошка з'явилася в будинку маленького Вовченяткии. Вовченятко - добре і ласкаве, і саме цим воно засмучує  завжди своїх батьків. Це - люблячий син, і щоб порадувати тата і маму якось він вирішив виправитися -стати справжнім, правильним вовком, злим, лютим, хитрим і жорстоким. Так діють вовчі закони, так написано в підручнику для справжніх вовків. Вовченя кожен день посилено вчить правила з підручника та тренує страшні пози.

Як нас найти

70600
вул. Жовтнева, 3
м. Пологи
Запорізька обл.
Україна